732 623 529

Zasklíváme
plastem

Úvodní strana » Servis

Správa a údržba nemovitostí   

Pokud potřebujete vyměnit žárovku, přilepit dlaždičku, smontovat nový nábytek,vyvrtat díru pro poličku prostě veškeré běžné opravy a drobné přestavby v domácnosti čí snad údržbu zahrady.

 

Praha a Středočeský kraj

Karlovarský kraj - Karlovy Vary

 

Ceník služeb: viz. ceníky - ceník servis.

 

    1,  TELEFON: 602 378 265  

         Praha a Středočeský kraj, Karlovarský kraj - Karlovy Vary

         email: info@valuplast.cz

 

      2,  TELEFON: 732 623 529  

         Karlovy Vary - Karlovarský kraj

         email: galia@valuplast.cz

 

Zednické práce rekonstrukce interieru, exteriéru:  např.stavíme a bouráme,demontáž a montáž oken vč.začištění, truhlářské práce: pokládání dřevěných i plovoucích podlah, obkládaní palubkami, sadrokartonové příčky vše uváděno v příkladě rozsah prací je veškerý uveden v ceníku.

Nový materiál pro Váš skleník

Hledáte desku, která Vás ochrání ve slunečných dnech před silným yářením a před intenzivním přehříváním prostoru. Nebo raději desku, která má v zimě vynikající izolační vlastnosti a řím šetří náklady na vytápění? Možná by jste chtěli radši desku, která dosahuje vynikajícího prostupu světla a zajistit neoslnivé prosvětlení prostoru. Nebo desku s odolností proti kroupám (záruka 10 let) a se samočistícím efektem.

Je jedno, jaké počasí je venku,
uvnitř je vždy příjemně.

Hledáte desku, která Vás ochrání ve slunečných dnech před silným zářením a před intensivním přehříváním prostoru. Nebo raději desku, která má v zime vynikající izolační vlastnosti a tím šetří náklady na vytápění? Možná by jste chtěli radši desku, která dosahuje vynikajího prostupu světla a zajistit neoslnivé prosvětlení prostoru.

Nebo desku s odolností proti kroupám (záruka 10 let) a se samočistícím efektem. Chtěli radši desku, která obsahuje vynikajícího proostupu světla a zajistit neoslnivé prosvětlení prostoru. Nebo desku s odlností...