732 623 529

Zasklíváme
plastem

Polykarbonátové desky

Desky Politec jsou vynikajícím materiálem pro tepelně izolační nerozbitné zasklívání. Desky jsou opatřeny koextrudovanou ochrannou vrstvou proti UV záření, která zabezpečuje dlouhou živoznost. Komůrkové desky Politec se vyznačují vysokou odolností proti nárazům, velmi příznivými požárními charakteristikami (doloženo atesty ČR).

Politec Polimeri Tecnici S.A. poskytuje 10-ti letou záruku na odolávání desek vlivům počasí a krupobití.

Mezi nejpoužívanější produkty patří:
Politec 4 - LITE Politec HC Zámkové systémy

Možnosti použití:

  • průmyslové objekty (tepelně izolační zasklení světlíků a obvodového pláště)
  • obloukové i rovné přístřešky (MHD)
  • skleníky
  • vnitřní příčky
  • zastřešení sportovišť (stadiony, bazény)
  • zastřešení atrií, verand a zimních zahrad

Nový materiál pro Váš skleník

Hledáte desku, která Vás ochrání ve slunečných dnech před silným yářením a před intenzivním přehříváním prostoru. Nebo raději desku, která má v zimě vynikající izolační vlastnosti a řím šetří náklady na vytápění? Možná by jste chtěli radši desku, která dosahuje vynikajícího prostupu světla a zajistit neoslnivé prosvětlení prostoru. Nebo desku s odolností proti kroupám (záruka 10 let) a se samočistícím efektem.

Je jedno, jaké počasí je venku,
uvnitř je vždy příjemně.

Hledáte desku, která Vás ochrání ve slunečných dnech před silným zářením a před intensivním přehříváním prostoru. Nebo raději desku, která má v zime vynikající izolační vlastnosti a tím šetří náklady na vytápění? Možná by jste chtěli radši desku, která dosahuje vynikajího prostupu světla a zajistit neoslnivé prosvětlení prostoru.

Nebo desku s odolností proti kroupám (záruka 10 let) a se samočistícím efektem. Chtěli radši desku, která obsahuje vynikajícího proostupu světla a zajistit neoslnivé prosvětlení prostoru. Nebo desku s odlností...