732 623 529

Zasklíváme
plastem

PVC vlnité a trapézové desky

Desky je možno použít v interiéru jako dělící příčky, zasklívání oken a dveří, prosvětlovací výplně, prosklení sprchových koutů, dekorace a v exteriéru jako zábrany proti větru, zahradní přístřešky, besídky, altány, skleníky, zástěny, oplocení atd.

K hlavním přednostem ONDEX desek patří:

Vysoká rázová odolnost

Především v extrémních podmínkách při velmi nízkých teplotách si desky ONDEX ZENITEX uchovávají svou vysokou odolnost vůči nárazům, jak v interiéru, tak v exteriéru.

Vysoká odolnost proti krupobití

Testy ukazují, že bombardování dřevěnými kuličkami o průměru 20 mm rychlostí 80 km/h při teplotě 0°C nezanechá na deskách jakýkoli účinek

Odolnost vůči ohni

Desky ONDEX se řadí do třídy M1 podle normy NF P92-507, tzn. samozhášecí a neskapávající materiál.

Homogenita

Nevláknitá struktura desek vytváří vysoce hladký povrch, což zabraňuje zachycování prachu a nečistot a zajišťuje silnou rezistenci vůči námraze.

Životnost

Vynikající životnost desek ONDEX je dána výrobním postupem, který spojuje metodu koextruze a metodu biaxiálního protahování.

Odolnost vůči chemikáliím

Desky jsou odolné vůči přírodním agresivním chemikáliím jako je slaný mořský vzduch. Jejich chemické složení nevyhovuje jako potrava hlodavcům a parazitům

Možnost ohybu

Díky biaxiálnímu protahování dovolují desky ONDEX bezpečný ohyb při zatížení. Jejich chování při zatížení sněhem nebo namáhání větrem umožňuje použít je bez problémů ve všech klimatických oblastech.

Ohýbání oblouku za studena

Desky ONDEX ZENITEX profil TO 76/18 umožňují používat je na obloukové stavby (minimální poloměr oblouku činí 3,5 m).

 

Nový materiál pro Váš skleník

Hledáte desku, která Vás ochrání ve slunečných dnech před silným yářením a před intenzivním přehříváním prostoru. Nebo raději desku, která má v zimě vynikající izolační vlastnosti a řím šetří náklady na vytápění? Možná by jste chtěli radši desku, která dosahuje vynikajícího prostupu světla a zajistit neoslnivé prosvětlení prostoru. Nebo desku s odolností proti kroupám (záruka 10 let) a se samočistícím efektem.

Je jedno, jaké počasí je venku,
uvnitř je vždy příjemně.

Hledáte desku, která Vás ochrání ve slunečných dnech před silným zářením a před intensivním přehříváním prostoru. Nebo raději desku, která má v zime vynikající izolační vlastnosti a tím šetří náklady na vytápění? Možná by jste chtěli radši desku, která dosahuje vynikajího prostupu světla a zajistit neoslnivé prosvětlení prostoru.

Nebo desku s odolností proti kroupám (záruka 10 let) a se samočistícím efektem. Chtěli radši desku, která obsahuje vynikajícího proostupu světla a zajistit neoslnivé prosvětlení prostoru. Nebo desku s odlností...