732 623 529

Zasklíváme
plastem

Úvodní strana » Materiály » Makrolon, Marlon, Macrolux, Arla, Politec

Pravá inteligence se ukáže teprve při řešení problému

Je jedno jaké počasí je venku, uvnitř je vždy příjemně.
Hledáte desku, která Vás ochrání ve slunečních dnech před silným zářením a před intensívním přehříváním prostoru. Nebo raději desku, která má v zimě vynikající izolační vlastnosti a tím šetří náklady na vytápění? Možná by jste chtěli radši desku, která dosahuje vynikajícího prostupu světla a zajistit neoslnivé prosvětlení prostoru. Nebo desku s odolností proti kroupám ( záruka 10 let ) a se samočistícím efektem.

Naštěstí si nyní můžete vybrat pouze jeden typ desek a to Makrolon multi UV IQ.
Tyto nové, jedinečné polykarbonátové desky mají výše uvedené vlastnosti a tím splňují všechny požadavky a přání zákazníků. Díky své inteligentní povrchové úpravě se dokáže automaticky přispůsobit venkovním klimatickým podmínkám a stará se jak při oblačnosti tak i za slunečných dnů o příjemné a útulné klima vnitřního prostoru. Mimo to přesvědčuje mimořádně vysokou tuhostí a příjemným vzhledem. Jeho nízká hmotnost dovoluje velkoplošné prosklení ( méně podpěr ) a význačně tak snižuje náklady na konstrukci. Nový Makrolon multi UV IQ je navíc samozřejmě odolný proti povětrnostním vlivům , jednoduše se instaluje a vykazuje vynikající odolnost proti ohni .

Tyto vícestěnné polykarbonátové desky jsou na vrchní straně opatřeny speciální úpravou , v níž je skryta inteligence těchto desek.

Testování Makrolon multi UV IQ:
Vlastnosti těchto nových desek byly zjištěny na základě různých testů. Pozoruhodné je chování těchto desek při měnících se klimatických podmínkách ve srovnání s obvyklými deskami . Průběh vnitřní teploty na příkladu nevětrané a nevytápěné zimní zahrady.

Desky odrážejí sluneční záření a redukují nárůst teploty vnitřního prostoru více než 46 %.
Výsledek : příjemná teplota uvnitř prostoru.

Desky jsou schopny se přizpůsobit klimatickým podmínkám, při oblačnosti působí izolační vlastnosti.
Výsledek : příjemná teplota uvnitř prostoru.

Test dokázal, že Makrolon multi UV IQ spojuje vynikající tepelně izolační vlastnosti komůrkových desek Makrolon s vlastností odrážet tepelné sluneční záření a tím snížit přehřívání prostoru pod deskou.

Vlastnosti

  • vysoký index selektivity
  • vysoký prostup světla
  • vynikající tepelně izolační vlastnosti
  • jednoduché pro montáž díky nízké hmotnosti
  • absolutně odolné proti kroupám ( jen tloušťka 25 mm)
  • neoslnivé osvětlení prostoru

Typy desek dodávaných s úpravou IQ

Makrolon multi UV 2/10-10,5 1140 IQ

Makrolon multi UV 3X/16-25 1140 IQ pouze na objednávku

Makrolon multi UV 4/25-25 1140 IQ

Makrolon multi UV 2XX/32 1140 IQ pouze na objednávku

Nový materiál pro Váš skleník

Hledáte desku, která Vás ochrání ve slunečných dnech před silným yářením a před intenzivním přehříváním prostoru. Nebo raději desku, která má v zimě vynikající izolační vlastnosti a řím šetří náklady na vytápění? Možná by jste chtěli radši desku, která dosahuje vynikajícího prostupu světla a zajistit neoslnivé prosvětlení prostoru. Nebo desku s odolností proti kroupám (záruka 10 let) a se samočistícím efektem.

Je jedno, jaké počasí je venku,
uvnitř je vždy příjemně.

Hledáte desku, která Vás ochrání ve slunečných dnech před silným zářením a před intensivním přehříváním prostoru. Nebo raději desku, která má v zime vynikající izolační vlastnosti a tím šetří náklady na vytápění? Možná by jste chtěli radši desku, která dosahuje vynikajího prostupu světla a zajistit neoslnivé prosvětlení prostoru.

Nebo desku s odolností proti kroupám (záruka 10 let) a se samočistícím efektem. Chtěli radši desku, která obsahuje vynikajícího proostupu světla a zajistit neoslnivé prosvětlení prostoru. Nebo desku s odlností...